Імерсивний мультифункціональний хаб

Інноваційне середовище для втілення креативних ідей, реалізації цифрових ініціатив, упровадження передових технологій в науковий та освітній простори й можливість працювати з ними в практичній площині.

Імерсивний мультифункціональний хаб

12 грудня 2023 року у Західноукраїнському національному університеті було відкрито перший в Україні імерсивний мультифункціональний хаб.

Відкриття хабу є частиною Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору до 2030 року, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

Імерсивний мультифункціональний хаб в класичному університеті Тернополя був створений з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України, у співпраці із Тернопільською обласною військовою адміністрацією та Західноукраїнським національним університетом, за підтримки ПРООН в Україні та фінансування Уряду Японії, з координацією ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад», за сприяння технічного партнера простору компанії Cisco Systems.

Імерсивний мультифункціональний простір ЗУНУ оснащений планшетами, AR-гарнітурами, інструментом для виготовлення голограм та цифровою дошкою. Сучасні окуляри доповненої реальності дозволяють одночасно групі людей працювати з 3D моделями об’єктів. Також в хабі встановлена інтерактивна дошка та планшети, які дозволяють проводити навчання в онлайн та офлайн форматах.

Magic Leap 2
Фото: окуляри доповненої реальності Magic Leap 2

Потужна бінокулярна гарнітура AR, яка проектує 3D-об’єкти на зображення фізичного світу користувача в реальному часі.

Cisco Board Pro 75”

Універсальний пристрій для гібридної командної роботи

Фото: інтерактивний борд Cisco Board Pro 75”
WIFI MR44

Wi-Fi 6 з мультигігабітним Ethernet. Продуктивність і ефективність Wi-Fi 6 із виділеною радіостанцією безпеки.

Фото: WIFI MR44
Meraki Varifocal MV22

Внутрішня варіофокальна купольна камера з пам’яттю 256 ГБ.

Meraki MS120-8FP 1G L2 Cloud Managed 8x GigE 124W PoE Switch

Компактний комутатор забезпечує комутацію доступу рівня 2 у безвентиляторному компактному форм-факторі.

Фото: Meraki MS120-8FP PoE Switch
Фото: Lenovo Yoga Tab 13
Lenovo Yoga Tab 13 8/128

Розширюйте мультимедійні можливості, занурюйтесь у дивовижні світи на дисплеї 2K з технологією Dolby Vision.

До роботи в хабі залучені: фахівці відділу цифрової трансформації, навчально-наукового центру інформаційних технологій, навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки та резильєнтності, професорсько-викладацький колектив та студенти кафедри психології та соціальної роботи, науковці Західноукраїнського національного університету та аспіранти, які проводять дослідження у відповідній тематиці.

Хаб здійснює освітню діяльність щодо підвищення рівня цифрової грамотності населення, використання імерсивних технологій у навчальному процесі та наукових дослідженнях, моніторинг психологічного стану учасників освітнього процесу за допомогою нейронаукового тесту ментального здоровʼя “Anima”.

Переваги:

Імерсивний мультифункціональний хаб працює над:

Для безбар’єрного доступу усіх категорій населення до роботи хабу у центральному корпусі Західноукраїнського національного університету створено спеціально обладнані місця для паркування, пандуси та вбиральні.

Координатор роботи хабу – начальник відділу цифрової трансформації ІВАНІЦКИЙ Назар Юрійович, +380 67 450 53 08.